Jazda testowaJazda testowa

 
HomeO firmie

O firmie

 

Oferta samochodów nowych w Salonie Sprzedaży HYUNDAI - Bednarczyk obejmuje wszystkie modele Hyundai dostępne obecnie na polskim rynku. W naszym nowocześnie zaprojektowanym i przestronnym Salonie mają Państwo okazję bezpośredniego zapoznania się w komfortowych warunkach z każdym z oferowanych modeli. Do Państwa dyspozycji oddajemy uprzejmych, profesjonalnie przeszkolonych sprzedawców i pracowników działu administracji. Dzięki swej szerokiej wiedzy na temat produktu ułatwią oni Państwu wybór właściwego samochodu, proponując jednocześnie załatwienie najkorzystniejszych warunków sfinansowania jego zakupu oraz realizację odpowiedniego pakietu ubezpieczeniowego.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy również pełną gamę pojazdów testowych, którymi można odbyć jazdę próbną i osobiście przekonać się o zaletach samochodów marki Hyundai.

 

Firma Auto Service R.B Bednarczyk została członkiem prestiżowego ogólnoeuropejskiego klubu dealerów " Frontier Dealer Club". Klub ten zrzesza stacje dealerskie, które wniosły znaczący wkład w rozwój maki HYUNDAI w Europie oraz mogą pochwalić się wyjątkowymi osiągnięciami w aspekcie wzorcowego reprezentowania marki HYUNDAI

 

 

 

 

 

Zapraszamy do korzystania z usług naszej autoryzowanej stacji serwisowej samochodów marki HYUNDAI. Oferujemy Państwu:

  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w zakresie napraw mechanicznych
  • serwis blacharsko - lakierniczy
  • serwis ogumienia
  • pomoc drogowa tel: 601 226 461 lub 601-482-323
  • sprzedaż pełnej gamy części zamiennych i akcesoriów samochodowych.
  • wznowienia polis ubezpieczeniowych PZU, Hestia na preferencyjnych warunkach


Ponadto nasza firma w dalszym ciągu świadczy usługi w zakresie napraw samochodów wszystkich marek.

 

 

Poznaj Hyundaia