Jazda testowaJazda testowa

 

Sklep - Części i Akcesoria

 

Oryginalne części Hyundai zostały zaprojektowane i wyprodukowane specjalnie dla samochodów Hyundai. Wysokie nakłady ponoszone każdego roku na badania i rozwój, umożliwiły inżynierom Hyundai dopracowanie konstrukcji, materiałów oraz struktury wewnętrznej oryginalnych części Hyundai w każdym ich szczególe. Oryginalne części są testowane w ekstremalnie trudnych warunkach, aby zapewnić jakość, niezawodność i trwałość. Wysoka jakość i idealne dopasowanie części oryginalnych to bezawaryjna eksploatacja w kolejnych latach użytkowania samochodu.

https://www.hyundai.com/pl/serwis/serwis/oryginalne-czesci.html

 

Nasze akcesoria zaprojektowano i opracowano, aby poprawiać wygląd i możliwości Twojego samochodu. Zostały one precyzyjnie wykonane, dzięki czemu doskonale dopasowują się do samochodu. Wysoka jakość materiałów i rygorystyczna dbałość o szczegóły zapewniają, że nasze akcesoria spełniają surowe standardy produkcyjne wymagane dla wszystkich produktów Hyundai. Doradca handlowy chętnie pomoże w dokonaniu wyboru.

https://www.hyundai.com/pl/serwis/serwis/oryginalne-akcesoria.html

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

Dział Części

 

Godziny otwarcia: 
Pn-Pt: 8.00 - 18.00 
Sob: 8.00 - 15.30

 

tel. (32) 275 12 47 wew. 114 

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  
 

 

Poznaj Hyundaia