Jazda testowaJazda testowa

 

Kup samochód bez wychodzenia z domu.

 

Kup samochód bez wychodzenia z domu.

Ograniczona mobilność nie musi oznaczać braku możliwości zakupu wymarzonego samochodu. Teraz możesz kupić nowy samochód marki Hyundai, korzystając z atrakcyjnych promocji, bez wychodzenia z domu lub ograniczając swoje wizyty w salonie Hyundai do absolutnego minimum. 

#ZostańwDomu

Jak to działa?

Zapoznaj się z procesem zakupu bez wychodzenia z domu lub przy minimalnej liczbie wizyt w salonie. Wyjaśniamy jak krok po kroku wygląda wygodny i bezpieczny zakup samochodu:

 

   1. Wybierz swój model Hyundai

 

Usiądź komfortowo i zapoznaj się z ofertą modeli Hyundai na naszej stronie https://bednarczyk.hyundai.pl/. Skonfiguruj swój wymarzony samochód online w wygodny i szybki sposób.

2. Zapytaj o ofertę

 

Jeżeli wybrałeś już interesującą Cię konfigurację wybranego modelu, ale także jeżeli chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z Nami.

 

  3. Prezentacja samochodu i oferta

 

Doradca Handlowy skontaktuje się z Tobą i zaproponuje termin video spotkania, podczas którego zbada o Twoje potrzeby. Mimo kontaktu na odległość, doradca handlowy przeprowadzi także profesjonalną, pełną prezentację video wybranego przez Ciebie samochodu oraz odpowie na wszelkie pytania. Będziesz się czuł tak, jakbyś naprawdę był w salonie

Następnie Doradca Handlowy przygotuje dla Ciebie symulację oferty cenowej, doradzi najkorzystniejszą formę finansowania oraz ubezpieczenia samochodu Hyundai. Komplet symulacji otrzymasz prosto na podany przez Ciebie adres e-mail.

4. Zakup i finansowanie *

 

Jeśli zdecydowałeś się na zakup, wszystkie wymagane do zrealizowania transakcji dokumenty otrzymasz na adres e-mail do wglądu. Zakup za gotówkę, kredyt, leasing, abonament? Twój Doradca Handlowy będzie do Twojej dyspozycji w razie pytań, przeprowadzi Cię przez cały proces transakcji, w zależności od wybranej przez Ciebie formy finansowania samochodu Hyundai.

W przypadku wybrania niektórych opcji zakupu lub finansowania wizyta w salonie może być niezbędna, jednak wówczas postaramy się, aby Twoja ewentualna obecność w salonie była ograniczona do minimum. Twój Doradca Handlowy będzie proponował przeprowadzenie jak największej liczby formalności online lub za pośrednictwem kuriera bądź poczty.

5. Odbiór samochodu Door to Door

Na Twoje życzenie, i po ustaleniu warunków, Twój Doradca Handlowy zajmie się rejestracją Twojego nowego samochodu w Twoim imieniu. Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z usługi Door to Door, Twój zarejestrowany, gotowy do jazdy samochód dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres.

Samochód przed wydaniem jest dezynfekowany przez ozonowanie. Dezynfekcji poddane jest wnętrze samochodu oraz układ klimatyzacji.

Wygodnie i bezpiecznie, możesz ruszać w drogę i cieszyć swoim nowym samochodem Hyundai!