Jazda testowaJazda testowa

 

Nowa oferta produktowa dla modelu Hyundai i20

Hyundai Motor Poland przygotował specjalne wersje modelu i20 w nadwoziu pięciodrzwiowym: Fresh i Elegant. W nowej ofercie Klienci otrzymują nie tylko wyposażenie w atrakcyjnej cenie, ale także elementy stylizacyjne stanowiące wyróżnik wobec wersji standardowych.  

Dodatkowe elementy dostępne w wersji Fresh to: skórzana kierownica i gałka dźwigni zmiany biegów, system Bluetooth, zdalne sterowanie systemem audio, schowek na okulary w konsoli centralnej nad głową. Od strony wizualnej wersję Fresh wyróżniają kołpaki kół w odcieniu ciemno-szarego metalu i czarna podsufitka. Cały pakiet oferowany jest w atrakcyjnej cenie 500 zł (do auta w wyjściowym wyposażeniu Classic Plus)

 

i20 w wersji Elegant – bazujący wyjściowo na wersji Comfort, posiada zarówno zestaw elementów wzmacniających komfort jak i wrażenie estetyczne. Znajdują się wśród nich: elektrochromatyczne lusterko wsteczne, czujnik deszczu, funkcja automatycznego włączania świateł, podłokietnik przedni ze schowkiem. Model zyskał też na elegancji dzięki czarnej podsufitce, listwie bocznej, zaciemnionym szybom tylnym, 15" aluminiowym obręczom kół w odcieniu ciemno-szarego metalu oraz niebieskiemu obramowaniu nawiewów. Dopłata za całość wynosi 1 300 zł. 

Marka proponuje także dodatkowe elementy wyposażeniowe w obniżonych cenach: dla wersji Fresh są to podgrzewane przednie fotele i kierownica w cenie 600 zł. W tej samej cenie Klient otrzyma też 15” aluminiowe obręcze kół w odcieniu ciemno-szarego metalu.

Miejski Hyundai i20 dostępny jest wielu wariantach nadwoziowych: w trzydrzwiowej wersji typu coupe oraz pięciodrzwiowej, występującej również w wersji crossover o nazwie Active. 

Dla osób potrzebujących większej przestrzeni ładunkowej dedykowany jest dwumiejscowy van. Warto też podkreślić, że i20 dostępny jest z instalacją LPG , przy jednoczesnym zachowaniu pełnej 5-letniej gwarancji bez limitu kilometrów.