Jazda testowaJazda testowa

 

Ubezpieczenia

Oferta ubezpieczeniowa:

Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo Twoje i Twojego samochodu. Dbając o Twój czas i wygodę oferujemy preferencyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych OC/AC/NNW i Assistance Polska, które uatrakcyjnią ofertę zakupu.

Pamiętaj, że pakiet ubezpieczeniowy oferowany przez dealerów to możliwość otrzymania specjalnej oferty ubezpieczeniowej za atrakcyjną cenę. A wszystko w jednym miejscu - w salonie, w którym właśnie kupiłeś samochód!

W ofercie ubezpieczeniowej posiadamy pełne pakiety takich firm jak PZU, Hestia, Allianz.
Otaczamy Was drodzy klienci opieką od początku gdy tylko przekraczacie próg naszego salonu. Oprócz wspaniałych samochodów, niskich cen, świetnych promocji i długiej gwarancji. Dajemy Wam także pełen zakres usług dodatkowych jakim są np. ubezpieczenia pakietowe w bardzo korzystnych cenach oraz późniejsze wznowienia co rok.

Ubezpieczamy samochody wszystkich marek, nowe i używane. Oferujemy Państwu również wznowienie i przedłużenie ubezpieczenia samochodu na dogodnych warunkach.

Serdecznie Państwa zapraszamy, u nas nie tylko się „ubezpieczycie” ale zabezpieczycie swój zakupiony pojazd przed skutkami kradzieży, zdarzeń drogowych, przypadków losowych czy nie korzystnej aury.
Kontakt telefoniczny – 32 275 12 47.

Ubezpieczenie niezależne od zniżek

Ubezpieczenie w ramach oferty promocyjnej możesz kupić w cenach, których nie da się osiągnąć w przypadku zniżek do standardowej oferty ubezpieczeniowej dealera, dostępnej w autoryzowanych salonach Hyundai. Niezależnie od zniżek, możesz skorzystać z ubezpieczenia, które będzie Cię kosztować jedynie 0,5% wartości nowego Hyundaia po upuście.

 

 

 

 

 

Pakiety ubezpieczeniowe dla nabywców i posiadaczy pojazdów marki Hyundai składają się z następujących rodzajów ubezpieczeń:

 • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.
 • Ubezpieczenie autocasco (od uszkodzeń i zniszczeń pojazdu w wyniku wypadku, kradzieży lub czynników losowych) z uwzględnieniem szczególnych elementów:
 1. Utrzymanie wartości fakturowej pojazdu przy ustalaniu wysokości odszkodowania, przez okres 12 miesięcy od daty pierwszej rejestracji (w przypadku pojazdów fabrycznie nowych).
 2. Możliwość utrzymania sumy ubezpieczenia pojazdu przez okres 12 miesięcy od daty zawarcia polisy (w przypadku pojazdów używanych).
 3. Zniesienie udziałów własnych w przypadku likwidacji szkody w ASO Hyundai Bednarczyk.
 4. Zgłoszenie, bezgotówkowa likwidacja szkód i naprawa w ASO Hyundai Bednarczyk tylko z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych i przy zachowaniu procedur technologicznych wymaganych przez producenta.
 5. Brak potrąceń z ustalonego odszkodowania kwot amortyzacji części i zespołów pojazdu.
 6. Brak redukcji sumy ubezpieczenia po szkodzie.
 • Ubezpieczenie car assistance - zorganizowanie i pokrycie kosztów udzielenia pomocy kierowcy i pasażerom w przypadku unieruchomienia pojazdu na terenie całej Europy ( w tym samochód zastępczy na okres naprawy pojazdu do 14 dni).
 • Ubezpieczenie Zielona karta - ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w ruchu zagranicznym.
 • Ubezpieczenie NNW - ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowców i pasażerów (w związku z ruchem tych pojazdów).

Poznaj Hyundaia